سه شنبه , ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
ایمیدرو وام بلاعوض 25 میلیون تومانی به فارغ‌التحصیلان معدنی می‌دهد چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۵۷

خبر > اشتغال و كارآفريني  -

مدیر دفتر اکتشاف سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد این سازمان همچنان وام بلا عوض 25 میلیون تومانی به فارغ التحصیلان معدنی پرداخت می کند. 
علی اصغر زاده با بیان این مطلب افزود: ایمیدرو با هدف وارد کردن دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های زمین شناسی ومعدن به چرخه تولید مواد معدنی کشور، طرح اکتشاف فارغ التحصیلان معدن را از سال 84 اجرا کرد.
مدیر دفتر اکتشاف ایمیدرو با اشاره به نحوه پرداخت تسهیلات اکتشاف به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های یاد شده اظهار داشت: افراد مذکور در قالب گروه های سه نفره می توانند با ارائه پروانه کشف ، تقاضای وام بلا عوض کنند.
وی ادامه داد: ایمیدرو پروانه اکتشاف دریافت شده توسط شرکت تحقیقات و کاربرد مواد معدنی را بررسی و در نهایت، با توجه به شرح خدمات نوشته شده در پروانه، تا سقف 25 میلیون تومان تسهیلات پرداخت خواهد کرد.
وی افزود: این نوع وام در سه مرحله وبراساس شرح خدمات اکتشافی پرداخت می شود. اصغر زاده خاطرنشان کرد: تا پایان سال گذشته، حدود100 طرح اکتشاف فارغ التحصیلان به شرکت مذکور اعلام وصول شده است که از این تعداد، 25 طرح خاتمه یافته و بقیه طرح ها در حال اجراست.
وی افزود: کل هزینه اختصاص داده شده به این طرح تاکنون 8 میلیارد و 300 میلیون ریال بوده است.